Przygotowanie inwestycji budowlanych

                Budowa domu to wspaniała przygoda, która prowadzi do jednego wymarzonego celu. Owy efekt wysiłków inwestora i wielu innych osób daje poczucie satysfakcji i radości. Na tym kończą się jej zalety. Cała reszta to ciężka praca, polegająca przede wszystkim na znajomości zagadnień oraz dobrej organizacji.

                W związku z tym, przed zakupem projektu, każdy inwestor powinien zaznajomić się z wieloma zagadnieniami natury prawnej, technicznej i organizacyjnej. Jest to warunek konieczny, jeżeli chce się uniknąć nieoczekiwanych problemów i rozczarowań w trakcie realizacji inwestycji. Sprawa jest o tyle trudna, że jakikolwiek błąd czy przeoczenie w fazie przedinwestycyjnej oraz inwestycyjnej wiąże się z dużym ryzykiem finansowym, a co za tym idzie, może niekorzystnie zweryfikować zamierzenia klienta.

                Rolą naszej firmy jest wyręczenie Państwa z wszelkich spraw związanych z procedurą zmierzającą do rozpoczęcia realizacji inwestycji - pragniemy utwierdzić potencjalnego inwestora w przekonaniu, że podejmuje wyjątkowe wyzwanie, warte swojej wysokiej ceny i wszelkiego zaangażowania.